logo GSU Ubezpieczenia Infolinia

Specjalista ds. Online Marketingu

Gliwice, data aktualizacji: 29.03.2018r.

Zadania:

  • Realizacja komunikacji marki w kanałach cyfrowych
  • Koordynacja działań z zakresu SEO/SEM
  • Monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji)
  • Tworzenie raportów oraz rekomendacji mających na celu zwiększenie sprzedaży online
  • Współpraca z pracownikami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość narzędzi do analityki webowej (Google Analytics, Google Tag Manager)
  • Wiedza o rynku reklamy online (Adwords, FB Power Editor)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem bądź IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność za realizację zadania

Co zwiększa Twoje szanse?

  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne (przydatne do kontaktu ze współpracownikami firmy)
  • Znajomość HTML/CSS
  • Motywacja do poszerzania wiedzy oraz doskonalenia swoich umiejętności (podobno jak stoisz w miejscu to tak jakbyś się cofał/a)
  • Wysoka lojalność i kultura osobista (tacy jesteśmy i tego wymagamy)
  • Gotować pracy od zaraz
  • Zainteresowanie i/lub doświadczenie w tworzeniu serwisów e-commerce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (system wynagrodzenia złożony z części stałej i uznaniowej za rzetelne wypełnianie swoich obowiązków)
  • Rozwój i zdobywanie wiedzy (abyś zawsze był o krok przed konkurencją)
  • Wyposażenie w narzędzia pracy: komputer służbowy, a także cienkopisy, długopisy, naboje do pióra, co sobie tylko zamarzysz ;)
  • Przede wszystkim: zdrową – niekorporacyjną – atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: HR@gsu.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych z siedzibą w Gliwicach, ul. Jana Pawła II 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

PZU Hestia Uniqa Generali TUZ You Can Drive MTU Goather AXA Warta HDI Link4 Allianz InterRisk Benefia OpenLife Compensa Proama Aviva Europ Assistance