3 pomysły na Walentynki – poznaj sposób na udany Dzień Walentego!

Dzień Świętego Walentego czyli Walentynki, które zbliżają się wielkimi krokami przypadają 14 lutego. Jest to międzynarodowy dzień wszystkich zakochanych, obchodzony również u nas w Polsce. Jak co roku wraz z nadejściem tego święta, zakochani zastanawiają się nad tym, jak je spędzić, jaką oryginalną niespodziankę w tym roku przygotować. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na ten dzień i w dalszym ciągu główkujecie co ciekawego zrobić w walentynki to koniecznie poznajcie nasze pomysły i zainspirujcie się!

 

1.Romantyczny wypad tylko we dwoje!

Kto nie kocha podróżować? Jeżeli chcecie spędzić tegoroczne walentynki w niebanalny sposób, to koniecznie zorganizuj wyjazd – niespodziankę. Pamiętaj, to będzie piękny prezent, jeżeli oboje lubicie podróżować, poznawać nową kulturę i urokliwe miejsca na świecie. To będzie idealny pretekst, aby wspólne doświadczyć nowych przygód i poznać jeszcze nieodkryte przez Was zakątki. Na pierwsze wycieczki, możecie wybrać się do równie pięknych miast w Polsce, które zachwycą Was swoją historią oraz regionalnymi tradycjami. Z naszej strony możemy zaproponować takie miasta jak: Kazimierz Dolny, Sandomierz, Gdańsk, Kraków, Wrocław lub Toruń. To miasta, które koniecznie musicie zobaczyć, a dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń. Jeżeli jednak, wolicie wybrać się w dłuższe wojaże to do listy najcudowniejszych miejsc dla zakochanych idealnie wpisują się: Wenecja, Rzym, Paryż, Praga, lub Florencja.

Pamiętaj! Nic nie jest równie ważne jak bezpieczeństwo Twoje i Twojej drugiej połówki! Dlatego planując nawet krótki wyjazd, zadbaj o Wasze bezpieczeństwo i poznaj warunki polisy turystycznej.  Jeżeli, wybieracie się w podróż samochodem i zależy Wam również na wsparciu na drodze podczas awarii, wypadku czy kradzieży to również powinieneś pomyśleć o konieczności kupna takiej polisy.

2. Romantyczny wieczór tylko we dwoje!

Kto powiedział, że trzeba wychodzić z domu, aby zorganizować wyjątkowe walentynki. Równie przyjemnym sposobem na spędzenie ze sobą czasu może okazać się wieczór filmowy, a do udanego seansu, możesz zaaranżować kolację w klimacie miejsca do którego marzycie wybrać się ze swoją drugą połową. Do tego tematyczne przebranie, odpowiednia muzyka, zadbanie o wystrój wnętrza i dużo miłości. Paryż, Zakopane, Barcelona – te miasta dają duże pole do popisu.

3. Rekonstrukcja Waszej pierwszej randki!

Jeżeli Twoją mocną stroną jest kreatywność i dbałość o najmniejszy szczegół, pięknym i wzruszającym pomysłem będzie powrót do waszej pierwszej randki. Taki pomysł, na pewno mile zaskoczy Twoją połówkę, a z pewnością taki gest jeszcze mocniej zacieśni waszą więź i dostarczy Wam w tym dniu wiele radości lub tez wzruszeń.

 

Inne równie romantyczne pomysły na walentynkową randkę:

  • Spacer w parku z termosem gorącym kakao
  • Zabawa na lodowisku
  • Seans kinowy
  • Relaks w SPA
  • Podwójna randka z bliskimi przyjaciółmi
  • Wyjście na bal walentynkowy

Wiele osób twierdzi, że ten dzień jest jedynie amerykańskim wręcz napchanym kiczem świętem, lecz nic bardziej mylnego. Nie musimy postrzegać Walentynek głównie jako komercyjne święto, bowiem to idealny czas, aby się zatrzymać i celebrować wspólnie spędzony razem czas z wyjątkową drugą połówką.

A Wy? Co dopisalibyście do naszej listy?