Dzień Kobiet – o czym powinien pamiętać każdy mężczyzna.

8 marca to dzień, o którym powinien pamiętać każdy mężczyzna. Jest to dzień w którym obdarza się kobiety jeszcze większym zainteresowaniem niż na co dzień. Nic tak nie ucieszy damy jak miłe słowo, kwiaty, czekoladki czy drobny podarunek. Chcesz sprawić swojej ukochanej wyjątkowy prezent? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie masz pomysłu na prezent oto kilka rad:

  • zaplanuj prezent dużo wcześniej, z pewnością unikniesz wtedy stresu
  • słuchaj o czym dana kobieta mówi, o czym marzy, na co zwraca uwagę – proponujemy stworzyć taką listę, może przydać się na inne okoliczności
  • pamiętaj, że kobiety lubią prezenty, w które włożyłeś serce np. zrobiłeś coś własnoręcznie
  • jeżeli stawiasz na kwiaty to najczęściej kupowane są tulipany – charakterystyczne dla tego święta
  • jednak, gdy brakuje czasu lub budżetu to słodycze mogą być strzałem w 10-tkę – nie ma kobiet, które nie kochają czekoladowych słodkości

Poznaj dodatkowe 3 propozycje na prezent na Dzień Kobiet:

  • Przeważnie w marcu większość z nas pamięta o swoich postanowieniach noworocznych, dlatego pomyśl o – zdrowym prezencie!

Jeżeli szukasz zdrowego i ekologicznego prezentu na Dzień Kobiet, który sprawi radość obdarowanej, to sprawdź gotowe zestawy prezentowe. Sprezentuj zdrowie wraz z naturalnymi mieszankami ziołowymi, które nie tylko doskonale smakują, ale pomogą zadbać o organizm. Jak możesz dodać do takiego prezentu coś od siebie? Zaproponuj wspólny zwyczaj parzenia herbaty i spędzenia ze sobą czasu!

  • Świeca o zapachu wspólnych wspomnień!

Szukasz niebanalnego pomysłu? Świeca zapachowa wysokiej jakości to prezent, którym można wyrazić jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowana osoba. Jeżeli wiesz, jakie zapachy lubi Twoja partnerka, skomponuj samodzielnie taką mieszankę. Może jej marzeniem będzie wyjazd w tropikalne miejsce lecz jeżeli na razie nie macie takiej możliwości, dobierz świece, która będzie przypominać o tym miejscu zapachem. Będzie to zaproszenie do wspólnego spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze oraz budowanie bliskości i wspólnych wspomnień.  

  •  Dbacie szczególnie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo? Sprezentuj pakiet dla bliskiej Ci osoby.

Odpowiedni pakiet zdrowotny możesz podarować osobie bliskiej ‒ żonie, partnerce lub mamie. Jest to rozwiązanie, które w jeszcze szerszym zakresie zabezpieczą Wasze życie i zdrowie. Wybierając pakiet ubezpieczeń życiowo-zdrowotnych chroniący Twoich bliskich, możesz zaopiekować się różnymi obszarami życia.

Chcesz poznać krótkie życzenia na Dzień Kobiet?

Wszystko co chciałaś, by się zdarzyło.
Wszystko czego pragniesz, by się spełniło.
Dużo szczęścia i radości niech Miłości,
nadal w twoim sercu gości.

Serdecznie Ci życzę wspaniałych przyjaciół,
Z całego serca szczerego uczucia,
Szczerze radosnego życia,
w każdej sekundzie serca bicia!

Drodzy Panowie, cokolwiek nie wręczylibyście kobiecie ósmego marca, jedno jest pewne – największą radość sprawią im słowa i to, że będziecie obok. Pamiętaj! Każda z nas, kobiet, jest inna, najlepiej sprawdź co lubi Twoja dziewczyna, mama, siostra czy ciocia.

A wszystkim obchodzącym to święto życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.