edupolisa.pl – dlaczego warto?

Początek września to moment, w którym rodzice podejmują decyzję dotyczącą wyboru ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej.

W ostatnim wpisie na naszym blogu przedstawiliśmy dane statystyczne dotyczące wypadków oraz najważniejsze informacje na temat tzw. szkolnego NNW.

 

W jaki sposób wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla swojego dziecka?

By wyjść naprzeciw potrzebom rodziców, powstało narzędzie w postaci portalu www.edupolisa.pl, które daje możliwość zapoznania się z warunkami ubezpieczenia i jego zakresem przed dokonaniem zakupu polisy. Jest to program zapewniający kompleksową ochronę w razie różnych sytuacji życiowych, będących następstwem nieszczęśliwych wypadków. Powstał on z myślą o dzieciach uczęszczającym do żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych i średnich.

 

Dlaczego warto skorzystać?

Narzędzie, jakim jest www.edupolisa.pl jest prostym, szybkim, i jednocześnie intuicyjnym rozwiązaniem, które umożliwia zakup szkolnego ubezpieczenia NNW. Rodzic sam decyduje o  zakresie ubezpieczenia, wybierając odpowiedni wariant. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu i pieniędzy. Szeroki zakres ubezpieczenia i atrakcyjne składki to inwestycja, która zapewnia spokój każdemu, dla kogo ochrona ubezpieczeniowa dziecka nie jest obojętna.

 

Pamiętaj!

Ubezpieczenie edupolisa.pl:
– działa na całym świecie, 24h na dobę
– obejmuje sporty wyczynowe
– chroni podczas zajęć szkolnych, dodatkowych i w domu
– wypłata nawet w dniu zdarzenia
– bez wychodzenia z domu
– 6 wariantów do wyboru
– dodatkowa ochrona na wypadek ukąszenia przez kleszcza

 

Wejdź na www.edupolisa.pl  i przekonaj się, jakie to proste.

Zapisz się do newslettera

Zgadzam się

FreshMail.pl