Finał konkursu rower za polisę

edupolisa.pl rozstrzygnęła swój konkurs „Rower za polisę”. 10 zwycięzców otrzymało rowery. Zapraszamy do wywiadu z jedną z laureatek.

Redakcja: Gratulujemy wygranej. Korzystając z naszego spotkania, chcielibyśmy zadać kilka pytań. Czym się Pani kierowała w wyborze ubezpieczenia edupolisa.pl?

Jolanta Kiszka: W wyborze ubezpieczenia kierowałam się przede wszystkim wysokością składki ubezpieczeniowej. Kluczową kwestią była dla mnie cena. Następnie zwróciłam uwagę, że w ofercie w wariancie rozszerzonym w przypadku pobytu dziecka w szpitalu jest wariant opłacenia łóżka dla rodzica. Swego czasu mój syn często przebywał w szpitalu i perspektywa spania na podłodze, co się niestety zdarzało, nie była miła. W ofercie polisy, którą zakupiłam jest odpowiedzialność za zdarzenia powstałe w związku z wyczynowym uprawianiem sportu. Z racji tego, że mój 11-letni syn chodzi często na basen i lubi nurkować jestem zadowolona, że jest taki zapis w wariancie polisy. Poza tym, dzieci w wieku szkolnym są z reguły bardzo ruchliwe i o wypadek nietrudno, więc oferta zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji poniesionych w celu leczenia obrażeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem tylko utwierdziła mnie w wyborze ubezpieczenia na edupolisa.pl

R: W jaki sposób trafiła Pani na stronę edupolisa.pl?

J.K.: Portal edupolisa.pl znalazłam w internecie. Zainteresowałam się ubezpieczeniem szkolnym z racji tego, że ubezpieczam u Państwa moje mieszkanie, jestem także w posiadaniu polisy ubezpieczeniowej na życie swoje i męża. Pomyślałam, może GSU ma w swojej ofercie ubezpieczenie szkolne? Skontaktowałam się telefonicznie z pracownikiem GSU, który poinformował mnie, że oczywiście macie ofertę ubezpieczenia szkolnego dla dzieci, a przy zakupie polisy przez internet otrzymam zniżkę 10 procent . Udałam się po kod rabatowy do Państwa siedziby na ul. Jana Pawła II 2, następnie zakupiłam polisę przez internet i to wszystko.

R: Czy sam proces zawarcia ubezpieczenia był łatwy?

J.K.: Oczywiście! Bez problemu zarejestrowałam się na stronie internetowej edupolisa.pl, wybrałam interesujący mnie wariant polisy, opłaciłam przelewem online składkę i po chwili otrzymałam umowę ubezpieczenia na wskazany przeze mnie adres e-mail.

R: Czy poleciłaby Pani edupolisa.pl swoim znajomym?

J.K.: Jak najbardziej poleciłabym edupolisę.pl swoim znajomym. Nie omieszkałam polecić edupolisę.pl swojej koleżance z pracy, która to o ile mi wiadomo, już z Waszej oferty skorzystała.

Wszystkim laureatom gratulujemy zwycięstwa i wyboru edupiolisa.pl w trosce o bezpieczeństwo dzieci.

Na zdjęciu laureatka konkursu „Rower za polisę” Pani Jolanta Kiszka.