Jak się oświadczyć? Poznaj pomysły na udany Dzień Walentego!

Co roku, każdy zastanawia się jak wyjątkowo spędzić z ukochaną osobą 14 lutego czyli dzień wszystkich zakochanych. Gotowy/a na zamianę “Będziesz moją Walentynką?” na “Wyjdziesz za mnie?”. Dziś przedstawimy kilka propozycji, które nie doprowadzą do udławienia się pierścionkiem z deseru.

Wieczór zakochanych z planszówkami?

Brzmi podejrzanie nudno jak na tak specjalny dzień, ale już śpieszymy z wyjaśnieniem pomysłu! Jeżeli tylko jesteście wielkimi fanami planszówek to z pewnością może być to ciekawa alternatywa dla klasycznej randki. Możesz zamówić dedykowaną dla Was grę, gdzie hasło będzie brzmieć: wyjdziesz za mnie? Aby urozmaicić ten wieczór, przygotuj mały poczęstunek np. ręcznie wykonane ciasteczka – serduszka. Zajmuj się również atmosferą – włącz odpowiednią muzykę, zadbaj o oświetlenie. Z pewnością będzie to oryginalna pamiątka.

Romantyczny wyjazd?

Postaraj się, aby ten wyjazd był tematyczny i związany z danym miastem. Świetnym pomysłem będzie stworzenie własnej książki, wpisując na każdej stronie np. notesu sentencję – Wyjdziesz za mnie lub Kocham Cię za… Jest to genialny pomysł dla międzynarodowych par, które także mogą skorzystać z wielojęzycznych stron ślubnych, aby poinformować o zaręczynach swoich bliskich! Przedstawiamy kilka zwrotów:

Angielski: Will you marry me?
Hiszpański: Te casas conmigo?
Japoński: Watashito kekkon shite kuremasuka?
Fiński: Haluatko naida minut?
Niemiecki: Willst Du mich heiraten?
Włoski: Lo sposerete?
Francuski: Veux-tu m’épouser?
Czeski: Vezmeš si mě?

Pamiętaj! Nic nie jest równie ważne jak bezpieczeństwo Twoje i Twojej drugiej połówki! Dlatego planując nawet krótki wyjazd, zadbaj o Wasze bezpieczeństwo i poznaj warunki polisy turystycznej.  Jeżeli, wybieracie się w podróż samochodem i zależy Wam również na wsparciu na drodze podczas awarii, wypadku czy kradzieży to również powinieneś pomyśleć o konieczności kupna takiej polisy.

Oświadczyny na wizji w programie w TV lub na antenie radiowej?

Nie zawsze trzeba inwestować w wyjazdy do odległych miejsc albo ponosić wysokie koszty związane z organizacją oświadczyn na dużą skalę. Dla wielu kobiet bardziej liczy się pomysł, czasem nawet najprostszy, ale pełen uroku i romantyzmu.

Oświadczyny w walentynki w czasach koronawirusa?

Jak najbardziej jest to możliwe do zorganizowania. Walentynkowy seans w kinie z powodzeniem można zastąpić jedną z ulubionych komedii romantycznych, którą obejrzycie wspólnie w zaciszu własnego domu. A jak zaskoczyć ukochaną osobę? Przygotuj własny urywek romantycznego filmu i wkomponuj go w całość!
Tutaj również, nie można zapomnieć o przytulnej atmosferze, z kolei zapalone świece wprowadzą odrobinę romantycznego nastroju.

Jak widać, inspiracji jest całe mnóstwo – wystarczy odrobina pomysłowości i dobre chęci! Pamiętajcie, że w dniu zakochanych chodzi przede wszystkim o to, aby pokazać, jak bardzo kochacie wszystkie najważniejsze w Waszym życiu osoby.