Pomysły na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku.

Koniec roku szkolnego zbliża się nieubłaganie. Jeszcze tylko kilkanaście dni i  wielu uczniów skończy klasę bądź szkołę, gdzie na zawsze pożegna się ze swoimi wychowawcami i ulubionymi nauczycielami. Prezenty dla nauczycieli od zawsze wzbudzają dużo emocji. Z jednej strony tradycją jest wręczenie drobnego upominku dla nauczyciela na koniec roku, z drugiej strony jednak coraz większy sprzeciw to budzi.

Teoretycznie wystarczyłoby „dziękuję” i dyplom wykonany przez dziecko, ewentualnie kwiat lub skromny bukiet. W praktyce jednak nie jest to takie proste, bo oczekiwania nierzadko są dużo większe. Niekoniecznie nauczycieli, ale rodziców. Ale jednak gdy chcemy uhonorować i podziękować nauczycielowi za trud włożony w naukę naszych dzieci, przy wyborze warto kierować się kilkoma wskazówkami. Oto one!

Oprócz standardowych pralinek, można także postawić na filiżanki czy zaparzacze, które są dodatkowo z mieszankami herbat bądź kaw. Smakosz ciepłych napojów z pewnością się ucieszy!

A może coś kreatywnego a jednocześnie będzie wspaniałą pamiątką? Plakat filmowy ze zdjęciem nauczyciela! Można zainspirować się prawdziwymi plakatami filmowymi i sfotografowanego nauczyciela osadzić w roli superbohatera ratującego świat, agenta służb specjalnych czy wreszcie prawdziwego twardziela kina akcji. Polecamy serdecznie!

Na liście top 3 – prezent dla wychowawcy na koniec roku to zdecydowanie kosmetyki. Tu jest bardzo szeroki wybór. Na pewno jednak sprawdzą się perfumy, dla mężczyzny jak i dla kobiety. Można też sięgnąć po zestawy kosmetyków. Najlepiej wybrać te estetycznie opakowanie jak również ekologiczne lub z manufaktur kosmetycznych.

Osoby, których ideologia kłóci się z wręczeniem nauczycielowi alkoholu lub takie, które chciałyby przygotować nieco więcej i dorzucić w tym „coś od siebie”, mogą stworzyć własną kompozycję w formie box’a lub koszyka prezentowego. Warto w takim zestawie umieścić coś słodkiego, praktycznego i ładnego. Przykładowym, ciekawym zestawem na prezent dla nauczyciela jest połączenie np. orzechów w czekoladzie, zestawu miodów wysokiej jakości i świecy zapachowej do domowego SPA.

Za moment zacznie się okres wakacyjny, gdzie dzieci pożegnają mury szkolne. Pamiętajcie! Ubezpieczenie NNW chroni dzieci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie. Nieważne czy czas spędzany jest na zajęciach szkolnych, w domu czy gdziekolwiek indziej – ochrona obowiązuje w każdym momencie!

Zapytaj Doradcę GSU o ofertę ubezpieczenia dla dzieci.

Znajdź Agenta Ubezpieczeniowego