Poznaj 5 sposobów jak spędzić karnawał

Ile trwa karnawał w roku 2020? Niby czasu na świętowanie jest bardzo dużo, bowiem aż 51 dni. Nie martwcie się, karnawał jeszcze trwa, więc to ostatni dzwonek, aby odstresować się po pracy! Zastanawiacie się więc jak te ostatnie dni Karnawału spędzić?
Poznajcie naszych 5 sposobów na udaną zabawę karnawałową.

  • Zorganizuj swój bal i zaplanuj imprezę tematyczną! Zacząć musimy od ustalenia tematu i stylu przewodniego naszej imprezy. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół i szukasz niebanalnego pomysłu na przyjęcie, zorganizuj je w stylu Art Deco! Pamiętaj o tym, aby wszystko było spójne: zaplanowana playlista, wystrój mieszkania oraz stołu, potrawy oraz nasze przebrania.
  • A może Rio de Janeiro? Dlaczego ten kierunek? To właśnie tam co roku organizowana jest najsłynniejsza i największa zabawa karnawałowa na całym świecie. Ulice miasta zamieniają się w kolorowe parady, które są najciekawszą atrakcją w całym wydarzeniu. Uczestniczą w nim przystojni tancerze oraz piękne, ubrane wyjątkowo tancerki wraz z przygotowanymi na tą okazję transparentami. Zapewniamy, że w Rio możesz bardzo szybko wciągnąć się w gorący i zabawowy klimat.

Wielu z nas łączy wakacyjny urlop z aktywnym wypoczynkiem. Podczas wakacji jeździmy na rowerze, nurkujemy, żeglujemy, trakcji jest mnóstwo! Mało kto jednak pamięta, że są to sporty podwyższonego ryzyka. Jeżeli jesteś amatorem takich aktywności, kupując ubezpieczenie, pamiętaj o dodatkowym rozszerzeniu, które zapewni Ci ochronę podczas uprawiania sportów.
Ubezpieczenie dla aktywnych różni się od standardowej polisy. Warto poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej ochrony.  Dzięki temu będziesz wypoczywać aktywnie, ale bezpiecznie!

  • Nie można zapominać, że podczas karnawału bawią się nie tylko dorośli, ale również ich dzieci. W przedszkolach czy też w podstawówkach bal przebierańców to obowiązkowy punkt programu w tym okresie. Jeżeli wśród gości znajdują się również ich dzieci, zorganizuj bal dla najmłodszych, możesz zainspirować się postaciami z bajek. Dajemy gwarancję, że takie rozwiązanie zachwyci zarówno najmłodszych gości, jak i ich rodziców!
  • Wyjdź z domu! Jeżeli nie masz pomysłu na organizacje zabawy karnawałowej to z pewnością wszelakie kluby zaplanowały imprezy w trakcie karnawału z różnymi zabawami. Dobrym rozwiązaniem gdy zbierzesz już grupę przyjaciół i wybierzecie odpowiednie miejsce będzie zarezerwowanie miejsc odpowiednio wcześniej. Zabawy w trakcie karnawału cieszą się dużo popularnością! Jesteśmy przekonani, że tak spędzony czas podczas karnawału nie będzie wymagało wielu dni przygotowań w odróżnieniu od organizacji imprezy w domu.
  • Zabaw się z dziećmi w Szefa kuchni i przygotuj karnawałowe pyszności! Na wielu blogach, można znaleźć przepisy na karnawałowe szaleństwo dla podniebienia. Zawierają one bardzo wiele smacznych pozycji, bowiem ten czas to jeden z najsmaczniejszych okresów w roku. Razem możecie przyrządzić chrupiące faworki, francuskie ciasta, puszyste pączki lub inne słodkie przekąski. Dla nas karnawał oznacza czas na przyjemności. 🙂

Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia, skontaktuj się z najbliższym oddziałem GSU: http://gsu.pl/agenci/

Tagi