Poznaj przepis na bezpieczne święta wielkanocne 2021.

Każdy zadaje sobie pytanie: Jak przygotować się do Świąt oraz jak będą one wyglądały podczas pandemii. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku również Wielkanoc będzie nietypowa, dlatego warto zachować rozwagę, przemyśleć wyjazd rodzinny i zadbać o bezpieczeństwo. Podpowiadamy więc jak możesz wraz z rodziną przygotować się do tegorocznych świąt przy akcji #zostańwdomu podczas panującej pandemii.

Coś na słodko!

Dajemy gwarancję, że dobrym pomysłem przy sytuacji gdy każdy z nas siedzi w domu i pragniemy zapomnieć na chwilę o tym jaka piękna pogoda jest za oknem, to sprawienie radości swojej rodzinie w postaci – przygotowanie wielkanocnej słodkości! Zielone ciasto to wielkanocny hit, u nas na 6stkę z plusem sprawdza się przepis na Leśny mech.

Zrób to sam!

Przed świętami przeważnie wpadamy w szał zakupów i gotowania. Również przy tym aspekcie czekają nas zmiany. Nadmiar czasu w wielu polskich domach może jednak zaowocować gruntownymi porządkami, nawet w najciemniejszych i nieodwiedzanych od lat zakamarkach. Jeżeli ten wyczyn mamy już za sobą, teraz przyszedł idealny moment na przystrojenie swoich czterech kątów w kolorowe, wielkanocne dekoracje! Nic tak jednak nie cieszy jak pastelowe kolory, które ozdobią dom, nadając mu niepowtarzalny charakter.
Przypomnijmy sobie również tradycyjne metody barwienia jajek i robienia pisanek. Gotowanie w łupinach cebuli lub burakach daje naprawdę świetne efekty – gorąco polecamy! Naprawdę warto poeksperymentować przez ten czas i zaangażować w te zajęcia nasze dzieci, również mogą to być świąteczne ozdoby na nasz stół wielkanocny.

Święta z rodziną?

Tegoroczne świętowanie dla niektórych może być jednak bardzo bolesne i trudne – ze spotkań w szerszym rodzinnym gronie najlepiej zrezygnować. Co prawda na dzień dzisiejszy przepisy są dość łaskawe dla osób bliskich, ale takie spotkania nie są przez to mniej ryzykowne. Szczególnie dla osób starszych, o których szczególnie się troszczymy. Wielkanocne święta tuż tuż i jesteśmy świadomi, że niestety nie wszyscy będziemy mieli okazję spędzić je z rodzinami rozsianymi po całej Polsce czy świecie. Dlatego wspólnie musimy przejść ten okres i znaleźć rozwiązania umożliwiające połączenie się z naszymi bliskimi.
Nasza rada? Śniadanie wielkanocne przez wideorozmowę może do tradycji nie należy, ale da poczucie bliskości i uczestnictwa we wspólnym wydarzeniu. Może się to wydawać banalne, jednak przekonacie się, że każdemu zrobi się cieplej na sercu. Nie martwy się,  przecież seniorzy coraz lepiej radzą sobie z techniką!

Jeżeli mowa o bezpieczeństwie… Zapewne w takiej sytuacji co drugi z nas teraz szuka programu ubezpieczeniowego, który zabezpieczy życie i zdrowie, zarówno swoje jak i najbliższych. Zazwyczaj najważniejsze jest nas szeroki pakiet usług medycznych, gwarantujący wsparcie w różnych sytuacjach losowych za niewielką składkę. Tutaj możemy liczyć na Ubezpieczenie na życie dla wymagających. Taka polisa zapewni środki finansowe w różnych sytuacjach losowych a także indywidualne ubezpieczenie o zakresie umów grupowych. Jest to produkt uniwersalny – zarówno dla singli, jak i całych rodzin będących w związkach formalnych jak również nieformalnych. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej.

Drodzy Czytelnicy! Trudno składać radosne życzenia w takim czasie, który nas spotkał jednak z okazji nadchodzącej Wielkanocy chcielibyśmy życzyć Państwu, aby płynąca z tych świąt nadzieja pozwoliła z ufnością wyczekiwać lepszego i spokojnego jutra.