Mamy zdrowie. Poznaj nasze pomysły na prezent dla mamy!

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. To święto po raz pierwszy było obchodzone w Krakowie w 1914 roku i od tego momentu w Polsce każda mama jest obdarowywana kwiatami, czekoladkami oraz ręcznie robionymi laurkami.  A jak wygląda obecnie Dzień Matki w naszych domach? Na jaki prezent stawiamy? – Oryginalny, własnoręczny czy praktyczny? Jeżeli również masz te dylematy, co ukochanej mamie sprezentować w jej święto, przychodzimy Ci z pomocą! Oto lista naszych pomysłów na prezent dla mamy.

  1. Prezent dla aktywnej mamy.

Może niekoniecznie na teraz, ale bądźmy dobrej myśli, że za chwilę przyda się taki prezent. A jeżeli masz mamę, która kocha podróże to taki pomysł zapewne będzie strzałem w dziesiątkę. Może to być weekendowy wypad za miasto lub podróż marzeń. Inspiracji możesz poszukać w czasopismach podróżniczych lub na blogach. Opcji jest mnóstwo, liczy się jedynie przeznaczony na to budżet.

  1. Dla wielbicielki kwiatów.

Wręczenie tradycyjnego bukietu stało się już stałą czynnością i szukasz innowacyjnego pomysłu na kwiaty? Idealnym rozwiązaniem będzie zamówienie flowerboxa. W zupełności jest to modny pomysł na prezent. Każdy z nich składa się z wyselekcjonowanych kwiatów, dzięki czemu jest unikalny.

  1. Dla prawdziwej kobiety z klasą.

Niemal każda kobieta kocha błyskotki, które powinny mieć swoje miejsce. Genialnym pomysłem będzie kupno eleganckiej szkatułki bądź też zrobienie jej własnoręcznie. Jeżeli sądzisz, że taki pomysł przypadnie do gustu Twojej mamie to małe lustereczko w kolorze różowego złota może być również być trafionym prezentem. Temat – biżuteria. Jeżeli, wychodzimy z założenia, że to klasyczne rozwiązanie na obdarowanie bliskiej nam osoby, to może się to okazać jednak bardzo osobistym gestem. Wystarczy, że wygrawerujesz coś specjalnie dla swojej mamy, np. coś co znane jest tylko Wam dwojgu lub coś z dzieciństwa, może być to specjalna data lub symbol.

  1. Dla kobiety dbającej o zdrowie.

Pokaż swojej mamie, że się o nią martwisz oraz zależy Ci na tym, aby była przy Tobie jak najdłużej. Zamiast w ostatniej chwili zamawiać róże czy biec do perfumerii po nowy krem – przekuj serdeczne życzenia dla mamy na coś długotrwałego. Opieka medyczna na najwyższym poziomie, u prywatnych lekarzy – brzmi to luksusowo i może być bardziej dostępna, niż się nam wydaje! Myślenie o bliskiej osobie i zadbanie o to, żeby mogła bez przeszkód skorzystać z najlepszego leczenia, kiedy będzie trzeba, to najcenniejszy prezent.

Tutaj dowiesz się więcej.